Haber

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, CHP’de çalışmaya devam edeceğini duyurdu

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Mahkeme hakimin malı değildir. Benim için Çankaya’ya başarıyla, başım dik, alnım açık hizmet etmek her şeyin üstündedir. Ben CHP’liyim. Ter dökmeye devam edeceğim. Partimin başarısı ve parlak bir gelecek için.”

31 Mart Seçimlerinde CHP tarafından yeniden aday gösterilmeyen Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen, bugün X hesabından yaptığı açıklamada CHP için çalışmaya devam edeceğini belirtti. Başkan Taşdelen’in konuyla ilgili açıklaması şöyle:

“Sevgili Çankayalılar, aday olamamamızdan sonra bana gönderdiğiniz güzel söz, mesaj ve yorumlarınız için canı gönülden teşekkür ediyorum. Maalesef siyasette haksız olduğunuzu düşündüğünüz ve haksız olduğunuzu düşündüğünüz durumlar vardır. haksızlık yapılır. Ancak önemli olan incinseniz bile gücenmemek ve bu sorumlulukla hareket etmektir. Bize yakışan budur. Mahkeme hakimleri Bu bir mal değil. Benim için Çankaya’ya başarıyla hizmet etmek, başım dik. ve alnı aydınlık her şeyin üstündedir.Çankaya’nın her yerinde çalışmalarımız var,ilkler ve rekorlar var,ömüre bereket var,zorda olanlardan hayır almak var.Güveninizi asla boşa çıkarmayacağım.Yapmamanın şerefi var. Bunu kaldırıyoruz. Bu zaten bizim madalyamız. Ben CHP’liyim. Partimin başarısı ve aydınlık bir gelecek için ter dökmeye devam edeceğim. Adayımız Sayın Hüseyin Can Güner’e yeni dönemde başarılar diliyorum. Belediyemizdeki tüm çalışanlarımıza ve meslektaşlarımıza 10. yıl dönümünü diliyoruz. Çabalarınız için çok teşekkür ediyorum. 10 yıldır her zaman yanımda olduğunuz ve destek olduğunuz için siz 950 bin Çankayalı komşuma teşekkür etmek istiyorum; “Sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu